Havalandırma Sistemleri

 

Aynı ortam içerisinde bulunan insan sayısının çokluğu solunan havanın kalitesi düşer. Solunan havanın kalitesini korumak ya da daha kaliteli hale getirmek için havalandırma gereklidir. Bu gereklilik havalandırma sistemlerinin doğuşuna zemin hazırlasa da havalandırmanın özünde insan vardır.

 

Özellikle endüstriyel ortamlarda havalandırma sistemleri bir zaruriyet oluşturmaktadır. bu zaruretin temelinde metrekare başına düşen insan sayısının çokluğu yatmaktadır. İnsan sağlığını temel alan havalandırma sistemleri, ancak insan odaklı işletme anlayışı ile optimal verimi yakalayabilmektedir.

 

Mükemmele ulaşan her işletmenin özünde yaptığı işe saygı ve sevgi vardır. Saygı ve sevginin yönelişi ise insan kaynaklıdır. Tıpkı dünyaca ünlü işletme yöneticilerinin, ‘işletmelerin en temel özkaynağı insandır’ fikri altında buluşuyor olmaları gibi… Bu ortak fikir bilinci her ne kadar benimsenmiş olsa da hayata geçirilmesi benimsenişi ile ters orantı seyretmektedir. Etrend, insanı hedef alan saygı, sevgi ve işine olan özverisi ile işletmelerin en temel özkaynağının insan olduğunu benimsiyor ve insanın önemini iş süreçlerinin tüm evresine de yansıtmaktadır.

 

Deneyim ve profesyonelliğimiz ile ortak paydada kesişen  mükemmelliyetçilik felsefemiz havalandırma sistemleri ve diğer mimari çözümlerimizin de rotasını oluşturmaktadır.

 

Mükemmelliyetçilik bir tercihse, tek tercih Etrend…